Klubi i futbollit ‘Smira’  i ka nisur mbarë  garat në Ligën komunale në futboll të vogël. Në ndeshjen e parë, mundi ekipin e Remnikut me rezultat 4:3.

Klubi në këtë fazë është duke u sponsorizuar nga ‘Beni Impex’  dhe është duke u menaxhuar nga Arben Ibishi, kurse trajnerë janë Shpend Zuka dhe Shaqir Ibrahimi.

Djemve që po derdhin mjete financiare e djersë dhe që po japin kohën e tyre për ta përfaqësuar fshatin, iu duhet mbështetja jonë.

1 Koment

Leave A Reply