Pas një sëmundje të gjatë, në moshën 81 vjeçare, në Smirë, ka ndërruar jetë Fatime Rrustemi -Ibishi (gruja e Vebi Ibishi).

Varrimi i saj do të bëhet nesër e Hënë në orën 13:30, në Smirë.

Ngushëllime familjes Rrustemi dhe Ibishi dhe të afërmve të të ndjerës!

Leave A Reply