Njoftim: Ka ndërruar jetë Nazmi Mehmeti

0

Ka ndërruar jetë në moshën 76 vjeçare, Nazmi Mehmeti. Varrimi do bëhet sot, më 20.07.2020 në ora 14:00, në fshatin Smirë.

Ceremonia e varrimit, do të bëhet vetëm me rethin e ngushtë familjar dhe nuk do të ketë të pame, për shkak të situatës së krijuar nga pandemia.

Ngushëllime familjes dhe të afërmve të ndjerit!

Share.

Leave A Reply

© Të gjitha të drejtat e rezervuara