Pas një sëmundje të shkurtër, ka ndërruar jetë në moshën 77 vjeçare, Fahrije Ibrahimi (gruaja e Haxhi Brahimit).

Varrimi është caktuar për sot, më 10 shkurt 2016, në orën 13:00.

Ngushëllime familjes  Ibrahimi dhe të afërmve të ndjerës!

7 Komente

  1. Zijadin sylejmani on

    Ngushllime gjithe familjes,miqeve dhe gjithe dashamireve per vdekjen e nenes tone Fahrije Ibrahimi.Te ndjeren Zoti e shperblefte.

Leave A Reply