Në moshën 45 vjeçe, ka humbur jetën në mënyrë tragjike Bekim (Bedri) Idrizi.

Varrimi i tij, do të bëhet sot, në Ferizaj, nga ora 14:30.

Ngushëllime familjes Idrizi dhe të afërmve e shokëve të Bekimit!

10 Komente

  1. zijadin sylejmani on

    Te nderuar familjar,miq e dashamire te Bekimit,duke ju bashkangjit dhimbjes per humbjen e me te dashurit Tuaj , ne emer te Keshillit te Shoqates “SMIRA DARDANE ” ne Shkup Ju shprehim ngushllimet me te perzemerta te gjithe Juve. Te ndjerin Zoti e shperblefte.

  2. Nazim Azemi Gjenev on

    I Nderuar baca Bedri e nderuara familjar Idriz Mepikllim e morra ket lajm kaq shum te dhimshem qe nuk do koment per humbjen e Djalit juaj e kusherinit tem Bekimin Zoti juv dhasht Forc e kurajo perta perballu ket dhimbje kaq shum shum te madhe kurse Bekimin zoti e sherbleft ne parajs me mate mirat e asj bote.

  3. Zijadin sylejmani on

    Te nderuar familjar,miq dhe dashamire te Bekimit i bashkangjitemi dhimbjes se madhe qe keni me rastin e humbjes se me te dashurit tuaj, dhe ne emer te Kryesise se Shoqates “SMIRA DARDANE”nga Shkupi Ju shprehim ngushllimet me te sincerta qe kemi per Ju. Te ndjerin Zoti e shperbleft .

  4. Ngushllime familjes Idrizi, ngushllime gjenerat per humbjen e jetes te shokut ton Bekimin Zoti e shperbleft me xhenet.

Leave A Reply