Njoftohen të afërmit, miqtë dhe dashamirët se në moshën 87 vjeçe, ka ndërruar jetë Hysni Idrizi.

Varrimi do të bëhet nesër, më 5 dhjetor  2015, nga ora 12:00, në varrezat e qytetit në Ferizaj.

Ngushëllime familjes Idrizi dhe të afërmve të ndjerit!

9 Komente

  1. E nderuara Familje Idrizi Baca Bedri Feriz E Skender dhe e ter familja e ngusht Pranoni ngushllimet e mija mate sinqerta per humbjen e vllau juaj e Babait juaj dhe kusheririt tem Zoti juv dhasht forc per ta perballu ket dhimbje kurse Bacen Hysni ishalla zoti ne parajs e shperblen me mate mirat e asaj bote.

  2. Naim Azemi.Gjenev on

    Familja Irizi pranoni ngushillimet e mija mate sinqera per Humbjen e Babait juaj kurse Bacen Hysni zoti e shperbleft me xhenet

Leave A Reply