Pas një sëmundje të shkurtër,  ka ndërruar sot jetë papritmas, në moshën 51 vjeçare, Faredin Zuka.

Varrimi  do të bëhet nesër më 4 nëntor 2015, nga ora 14:00.

Ngushëllime familjes Zuka dhe të afërmve të të ndjerit!

56 Komente

 1. E .Nderuara Familje Zuka Me pikllim e morra lajmin per humdjen e vllau juaj e kusheririt tem ju Familjar Miq shok.e katundar zoti juv dhasht forc per ta peballu ket dhimbje shum shum te madhe.Kurse Kushen tem zoti e shperbleft ne parajs me xhenet.

 2. Nje lajm i hidhur dhe i papritur por ishalla zoti jua lehteson dhimbjen per humbjen e njeriut me te dashur per ju familjen Zuka por edhe per ne shoket e xhenerates nje dhimbje dhe nje e papritur .
  Ngushellime familjes zuka zoti jua dhaft gajretin e faredinin zoti ne xhenet
  me nderime murtezi austri

 3. Adelina Azemi on

  Shprehi ngushëllime per Familjen Zuka, Inchallah zoti jau lehtëson dhimbjen tuaj.

  Kurse të ndjerin Allahu e shpërbleft me Xhenet.

  Me respekt,

  Adelina Azemi vajza e Nazim Azemi nga Geneva

 4. ME DHIMBJE TE MADHE KUPTUAM LAJMIN E ZI PER HUMBJEN E SHOKUT BASHKFSHATARIT TONE FAHREDINT…. NE EMER TIMIN DHE TEFAMILJES TIME JU SHPREH NGUSHELLIME FAMILJES DHE GJITHE QYTETAREVE TE FSHATIT SMIRE….ISHTE SHUME I DASHUR PER NEVE KAM KUJTIME TE MIRA …ZOTI JAU LETOFT DHIMBJEN FAMILJES…..

 5. Ngushellime familjareve dhe te gjithe smirasve. Me erdhi shume keq se ky ka qene shume i kandshem dhe shume i afert me te gjithe edhe me mua sigurisht…jeta eshte e tille lindja dhe vdekja jane bashke, prandaj nuk kemi qka me ba. Ngushllime edhe nje here per te gjithe…

 6. Ngushllimin më të thellë për familjen dhe bashkvendasit e mi për humbjen shokut dhe bashkvendasit për të cilin ruaj kujtimet më të mira pët të, zoti xhehnetin i past zgjedhë.

 7. Sevxhane Arifi on

  Ngushllime per familjen e agjit Faredin e ishalla te ndjerin zoti shperblen me gjenet .
  E dijm edhe ne dhimbjen tuaj e ndreuara familje e ngusht e agjes faredin edhe ne pra dy viteve perjetuame kete dhembje te rend qe te kallet zemra permbrenda nga merzija per humbjen e prindrit po.ja qe zoti.i zgjedh me te miret per vete ngushllim e mosu merzitni ka mbete me than.
  Ngushllime nga une SEVXHANE ARIFI vajza e Ilaz Arifit Smire

 8. Xhelal Shaqiri on

  Ngushëllime familjes Zuka, kurse Fahredinin Zoti e shpërbleftë me të mirat e tij. Asnjëherë nuk përshëndetëshe me Fahredinin para se ai të buzëqeshte njëherë.

 9. Ngushllime per familjen e ngushte te dajes Fahredin, ngushllime per gjithe familjaret Zuka, dhe gjithe te tjeret qe e kane njohur dajen Fahredin. Zoti ne xhenet e pushofte. Ngushllime!

 10. Mustafë Rrahmani on

  Ne emër të familjes Rrahmani në Nyon-Zvicër dhe emrin tim personal shprehim ngushëllimet më të thella familjes Zuka, zoti jau lehtson dhimbjen tuaj,ndersa të ndjerin Zoti e shpërbleftë me gjenet.

  me dhimbje të thellë dhe rrespekt për të gjithë Mustafa.

 11. Makfire Hetemi on

  pranoni edhe ngushllimet e mija per humbjen e familjarit tuaj Fahredin Zukes.i lutemi Zotit qe shpirti i tij te gjej qetsin ne Parajs

 12. Muharrem Ramadani London on

  Me dhimbje te thell morra lajmin per vdekjen e komshiut time(Fahredinit)
  Ju shprehu ngushllimet me te sinqerta familjes Zuka
  I qofte dheu leht.

 13. E nderuara familje Zuka,më lejoni t’ju shpreh ngushëllimet më sinqerta për humbjen e më të dashurit tuaj!
  Në këto çaste pikëllimi e lusim Zotin që t’ua lehtësoj dhimbjen e të ndjerin ta shpërblej me xhenet!

 14. Hyrmet Bislimi on

  Me kujtimet me te mira na ike prej ksaj bote
  Te uroj te prehesh ne parajse.
  Familjes Zuka ngushllimet me te perzemerta per te ndjerin.

 15. Ibish ibishi me familje nga gjermania on

  Me shume dhembje mora lajmin per ndarjen nga jeta te shokut e bashkevendasit tim Faredinit qe ende spo mundem te besoj se nuk eshte me ne mesin ton ,po shume e shkurt qenka jeta ,ngushllime familjes se te ndjerit e te afermeve te tij e gjithe fshatit smire .zoti ne gjehnet e shperblefte,,ishe i dashur per te gjithe

 16. bukurie demiri on

  SHum veshtire koka njeru mu pajtu me vdekjen e hershme ku njeriun e njef per gjitha tmirat po zoti ka ba emer me zgjedh mate mirete asaj bote.Faredinin zoti e shperbleft me xhenet.

 17. Në pamundësi për të falenderuar të gjithëve veq e veq, për të gjithë juve që qëndruat pranë nesh në këto ditë pikëllimi, në një formë apo tjetër , si prezenca fizike, apo edhe msn-t tuaja, na ndihmuat që të përballojmë këtë stuhi dhimbjesh. Pafundësisht u jemi të gjithëve mirënjohës.
  Zoti dhashtë e ua kthefshim në gëzime.

Leave A Reply