Pas një sëmundje të shkurtër, në moshën 67 vjeçe, ka ndërruar jetë mbrëmë  në Gjenevë, të Zvicrës,  Mustafë (Mehmet) Azemi.

Varrimi është caktuar për të premten, më 18 shtator 2015, nga ora 13:00 në Smirë.

Ngushëllime familjes Azemi dhe të afërmve të të ndjerit!

37 Komente

 1. Familja Ramadani on

  Ngushllime Familjes Azemi te ndjerin bacin Mustaf zoti e past shperbly me xhehnet me respekt familja Ramadani Essen, Regensburg, Lyon

 2. NE Emer te familjes pajaziti ju shprej ngushlkime familjes azemi zoti ua letoft merzit ishalla te ndjeri ne xhenet ishalla

 3. Zijadin sylejmani on

  Ne emer te Shoqates “SMIRA DARDANE” dhe gjithe smiraseve nga Shkupi ju shprehim ngushllime te perzemerta.

 4. E nderuara familje Azemi,
  Me rastin e vdekjes se familjarit tuaj,ju shpreh ngushellimet me te perzemerta!
  Te ndjerin Zoti e meshirofte!

 5. Adelina Azemi on

  E ndëruar Familja Azemi,

  Ju shprehi ngushëllimet te gjith antarëve te familjes.

  Edhe pse nuk mund të gjindëm ne Kosovë në kët moment, dua që të dini se jam me ju në këto dit të vështira.

  Abea Mustaf do të mbetët gjithmon ne kujtimet tona, dhe në zemer tona.

  Ishte një person i veqant, dhe na la me shum kujtime të mira,

  Do ta përkujtoj me shum mall.

  Inchallah zoti e shperblenn me Xhenet, kurse familjes të afërt, zoti jau lehtësoft dhimbjen.

  Me respekt,

  Vajza e Nazim Azemit, Adelina Azemi nga Geneva

 6. Bedri Ramadani on

  Ngushllime Familjes Azemi,e Bacin Mustaf Zoti e Shperbleft me Xhenet.
  Bedri Ramadani nga Ulmi i Gjermanis.

 7. Nazimi nga vitija on

  Ju Faliminderit Juve te xhithve qe na dergut mesaxhe dhe qe endat ket dhimbje bashk me ne dhasht zoti jav kthefshim vetem per Gezime edhe nji her shum shum Faleminderit Nazim azemi Ruga Agim ramadani Viti

 8. HYRMET BISLJIMI on

  E nderuara familje Azemi ju shprehi ngushllimet me te siqerta per ndarjen nga prindi juaj
  E bacin tafe zoti e shperblefte me te mirat e asaj bote.

Leave A Reply