Pas njё sёmundje tё rёndё, nё moshёn 51 vjeçe, ka ndёrruar jetё Muhamet Ramadani.

Varrimi ёshtё caktuar pёr sot, mё 2 gusht 2015, pas Faljes sё Namazit tё Drekёs, nё  Smirё.

Ngushёllime familjes Ramadani dhe tё afёrmve tё ndjerit!

14 Komente

  1. Sali Arifi on

    Ngushllime Familjes Ramadani dhe te gjithe te afermve te tij, te ndjerin Zoti ne Xhehnet ishalla

  2. Ngushllime familjes Ramadani per humbjen e djalit vllaut muhametin njeherit te ndjerit zoti e shperbleft me xhehnet familjes zoti jav dhaft gajretin dhe forcen per te perballuar me merzin

  3. Zijadin sylejmani on

    E nderuara familje Ramadani, me lejoni qe ne emer te Keshillit te Shoqates “Smira Dardane”dhe ne emer te te gjithe smirasve te Shkupit te Ju shprehi ngushllime Juve dhe gjithe miqeve Tuaj.

  4. Nazim Azemi on

    Mulla Gafurr dhe e ter Familja e ngusht pranoni ngushllimet emija mate sinqerta pe humbjen mate dashuri te juaj dhe te xhith neve qe e njoftem sinji vlla te urt e t sjellshem deri ne Fund te jetes zoti jav letsof dhimbjen.

Leave A Reply