Pas njё sёmundje tё shkurtёr, nё moshёn 87 vjeçe, ka ndёrruar jetё sot pasdite, Nafije Ibrahimi (gruaja e Haxhi Shaqir Ibrahimit).

Varrimi do tё bёhet nesёr, e enjte 28 maj 2015, nga ora 14:00, nё Smirё.

Ngushёllime familjes Ibrahimi dhe tё afёrmve tё ndjerёs!

 

169 Komente

 1. Zijadin Sylejmani _ Shkup on

  Me rastin e vdekjes se nenes tone familjes Ibrahimi i shprehim ngushllime.

 2. Sali Salihu on

  Ngushellime për familjen Ibrahimi dhe miqët e sajë.
  E ndjera u shpërbleft me me te mirat e asaj bote.

 3. Fisnik Ali Metushi on

  Allahu e meshirofte dhe shperbleft me Gjennet. Familjareve te mi u shpreh ngushllimet Allahu ju dhasht Sabrin dhe paci kryjet e shendosh.

 4. misin misinimi on

  Ngushllime familes Ibrahimi,Zoti jua v shtofte gajretin e te ndjeren e shperblefte me Xhenet.

 5. naser.beqiri4 on

  ngushllime familjes ibdrahimi ndersa te ndjeren allahu japast fal imanin eshperbleft ne xhenet

 6. Ne emer te familjes Ibrahimi ju falenderoj per zemersisht qe gjetet kohe te na ngushlloni dhe te ndani dhimbjen me ne. Jeta nuk ka kuptim pa besimin ne Zot dhe pa miq te sinqert. Ju faleminderit

Leave A Reply