Pas njё sёmundje tё shkurtё, ka ndёrruar sot jetё nё moshёn 71 vjeçe, Misin (Ajet) Misini.

Varrimi do tё bёhet nga ora 13:00, nё Smirё.

Ngushёllimet familjes Misini dhe tё afёrmve tё ndjerit!

151 Komente

  • laureta. medina on

   Ngushllime e gjithe familjes misini ishalla allahu lula xhentit e ka dergue migjen MIsin

 1. Sali Salihu on

  Ngushellime familjes Misini dhe te afermeve te saj,ndersa i ndjeri u shperbleft me xhenet.

 2. Arben Gabrrica on

  Ngushllime Familja Misini, kurse bacin Misini Inshallah Zoti e shpërblen me Xhenet AMIN

 3. Muhamer Zuka on

  Ngushllime familjes misini dhe te afermve kurse bacin Misin zoti e shperbleft me xhehnet

Leave A Reply