Në moshën 86 vjeçare, ka ndërruar jetë Sadije Ademi (nëna e Hamdi Ademit).

Varrimi do të bëhet, sot më 10 prill 2015, pas namazit të Xhumasë, në Gjilan.

E pamja do të jetë e hapur tri ditë, prej 11 deri me 13 prill 2015, në shtëpinë e Hamdiut, afër Tregut të veturave në Gjilan.

Ngushëllime familjes Ademi dhe të afërmve të ndjerës!

9 Komente

 1. Raif Ramadani on

  Ngushëllime familjes ademi përkatësisht Hamdi Ademit e të ndjeren allahu e shperbleft me xhehnet.

 2. ngushllime familjes Ademit dhe te afermve te ndjeres,allahu e shperbleft ne xhenet Besim XH Ramadani nga Zvicerra

 3. Ju shprehim shum ngushtllime me rastin e vdekjes së nënës suaj juve Hamdi dhe familjes suaj të ndjeren zoti e shpërbleft me xhent.
  Ju ngushtllon Izjeri me familje nga Zvicrra

 4. Ngushëllimet më të sinqerta për ju Hamdi, familjën dhe gjith të afërmit e juaj.
  Si fëmijë më kujtohën sjelljet e urta të sajë. Kishim bindjën se është nënë për të gjith.
  Shpirtërat e tillë me siguri se shpërblehen me më të mirat e asajë bote. Sali Salihu

  • Hamdi ademi on

   Ne emrnit tim dhe ne emer te familjes Ademi, i falenderoj perzemersisht,fshataret e mi te smires me rastin e ardhjes per te me shprehur ngishellime per vdekjen e nenes sime, faleminderit smires, vendaseve te mi per shprehjen me te sinqert te dashurise njereore ndaj njeri tjetrit, ju pritsha dhe ju ardhesha per gezime, faleminderit!

 5. bukurije demiri on

  ju shprehi ngushllime djalit vajzav kurse te ndjere zot ja falt gjitha te mirat ne ate bote.

Leave A Reply