Njoftohen bashkëfshatarët, miqtë dhe të afërmit se sot ka ndërruar jetë në moshën 66 vjeçe, Nuhi Maliqi.

Ngushëllimet për të do të pranohen prej 20 deri më 24 mars 2015, në Smirë.

Ngushëllime familjes Maliqi dhe të afërmve të ndjerit!

17 Komente

 1. Bedri Ramadani on

  Ngushllime Familjes Maliqi E Bacin Nuhi Ishalla Zoti Me Xhenet e Shperblen. Te Fala Bedri Ramadani Gjermani.

 2. Familja Maliqi dhe te xhith Shokt Miqt Pranoni Ngushimet e mija Mate sinqerta per humbjen e mate dashurit te juaj e shokut moshatarit tim Nuhiut.Kurse juve Familjarve zoti juv dhasht forc per ta perballu ket dhimbje kurse Nuhijen zoti ne parajs e shperbleft me xhitha mate mirat e asaj bote.Gjenev.20 Mars 2015

 3. Fadil Ademi on

  E nderuara familje Maliqi, me rastin e vdekjes së më të dashurit tuaj, pranoni ngushëllimet më të sinqerta, kurse të ndjerin zoti e shpërbleftë me xhenet. Fadil Ademi

 4. Zijadin sylejmani on

  Me rastin e vdekjes se z.Nuhi Maliqi, ne emer te Keshillit drejtues te Shoqates “Smira Dardane”-Shkup, familjareve,bashkevendaseve,shokeve e miqeve ju shprehim ngushllime te perzemerta. Zoti ua shtoft forcen e i ndjeri pushofte i qete ne parajse.

 5. Ramadan Rrahmani on

  Ngushëllime familjes Maliqi dhe të afërmëve kurse axhën Nuhi Allahu e shpërbleft me xhenet

 6. Ibish ibishi me familje nga gjermania on

  ngushllime familjes Maliqi e te ndjerin zoti ne gjehnet e shperblefte

Leave A Reply