Pas një sëmundje të gjatë, në moshën 59 vjeçe, ka ndërruar jetë në Lyon të Francës,   smirasi Ramadan (Mejdi) Ramadani.

Koha e varrimi do të caktohet, sapo të bëhen përgatitjet e duhura për sjelljen e kufomës në Smirë.

Ngushëllime familjes Ramadani!

184 Komente

 1. Fadil Ademi on

  E nderuara familje Ranadani, pranoni ngushëllimet më të sinqerta me rastin e ndërrimit jetë të më të dashurit tuaj.
  Kurse bacën Ramadan zoti e shpërbleftë me xhenet…
  Fadil Ademi Zvicerr.

 2. Misin Misini on

  Ngushllime familjes Ramadani,zoti jua shtofte gajretin e te ndjerin kushen Ramadan Zoti e shperblefte me Xhenet

 3. Sali Arifi Germany on

  Ngushllime familjes Ramadani dhe gjithe te afermve te tije e bacin Dan zoti e shperblefte Xhehnet

 4. E nderuara familje Ramadani ,
  Për vdekjen e babait dhe vëllait tuaj ju shprehë ngushllimet më të sinqerta.Ramadani ishte njeri i urtë dhe një fqinjë i respekuar!

 5. zijadin sylejmani on

  E nderuara familja Ramadani,kam nderin qe ne emer te te gjithe smiraseve te Shkupit te ju shprehe ngushllimet me te sinqerta per humbjen e familjarit tuaj.E di se keto momente jane te veshtira por ne duhet te behemi te forte e te kalojme cdo sprove te jetes.Te ndjerit i urojme qetesi dhe rahati te plote ne boten e perjetshme.Zoti me xhenet e shperblefte.

 6. skender hyseni on

  Ngushllime familjes Ramadani,zoti jua shtofte gajretin e te Ndrjerin Ramadanin Zoti e shperblefte me Xhenet

 7. Sali N. Salihu on

  Ju përcjellë ngushëllimet më të sinqerta familjës Ramadani, miqëve dhe gjith dashamirëve të sajë.

 8. E nderuara familje e Bacit Mejdi.Me pikëllim murrëm lajmin per vdekjen e kusheririt ton Ramadanit.Në emër të familjes Besim Xhevat ramadanit nga Zvicerra pranoni ngushëllimet më të Sinqerta

 9. Danush Ibrahimi on

  Ngushllime Familjs ramadani Ndersa bacin Dan Zoti e SHperbleft me XHenet Me respkt Danush Ibrahimi Gütersloh

 10. Familjes Ramadani ju shprehim ngushellimet e perzemerta zoti jua lehtesovt dhimt ishalla
  Ramadanit zoti ishalla e shperblen ne lula te xhenetit

 11. Naim Sejdiu on

  Me rastin e ndarjes nga jeta e Ramadan Ramadanit i shprehi ngushllime familjes Ramadani dhe te afermit e tije

 12. Arben Gabrrica on

  Ngushllime familjes Ramadani,zoti jave shtofte gajretin e te ndjerin Bacin Ramadan Zoti e shperblefte me Xhenet Inshall AMIN

 13. Nazim Azemi on

  Sami dhe Abaz dhe eter Familja Ramadoni Ju shprehi ngushllime e mija Per humbjen e Vllaut juaj Dhe shokut ton Ramadanin Zoti juv dhasht Forc perta perballu ket dhimbje shum shum te madhe kurse Danin zoti e shperbleft me mate mirat e asaj Bote Nazimi Ghenev.

 14. naseri.beqiri on

  me keqsardhje mora lajmin per vdekjen e ramadan ramadanit prandaj vendosa tju shprehi ngushllimet mate sinqerta familjes ramadani dhe te aferve te tij e danin allahu e shperbleft ne xhenet

 15. Sabri Jetishi on

  Me Keqardhje te thell mora lajmin per Vdekjen e Ramadanit.Qenka vshtire te shkruash per Njeriun e
  Gjenerates .per njeriun qe bashke e Kaluam Femirin dhe rinine.
  Familje Ramadani; Ngushllime me te sinqerta e Ramadanit i qoft ileh Dheu i Kosoves,Pushoft i qet ne Amshim.

 16. ibish ibishi on

  ngushllime familjes Ramadani me rastin e vdekjes se Danit ,e te ndjerin ishalla zoti ne gjehnet e shperblehn

 17. Ju shprehim ngushellimet tona per ndarjen nga jeta para kohe te Ramadan Mejdi Ramadanit nga Smira familjes se tij, vellezerve e motrave si dhe te gjithe farefisit te tij.
  Marrin pjese ne hidherimin tuaj djemte me famije dhe fajzat e Xhevat Ferizit nga Kavaja Shqiperi.

 18. Ngushlime familjes tone ne Smir. Na ka ardh shum keq per humbjen e vlaut tone te dashur Ramadan. Larg jemi por me zemer jemi me ju ne ket hidherim.
  Skender dhe Sofi bashk me te gjithe te dashurit nga Amerika.

Leave A Reply