Pas një sëmundje të gjatë, në moshën 83 vjeçe, ka ndërruar jetë Merrushe (Ejup) Idrizi, gruaja e Hysni Idrizit.

 E pamja është e hapur në “Lagjen e Re” në Ferizaj.

 Ngushëllime familjes Idrizi dhe të afërmve të ndjerës.

 

3 Komente

  1. Izjer Ademi on

    I shprehim ngushtllimet më të përzemerta familjes Idrizi kurse inxhen Merrushe zoti e shpërbleft me xhenet

Leave A Reply