Futboll ilustrtimNjoftohen futbolldashësit se më më 1, 2 dhe 3 janar 2014, do të organizohet Turne humanitar në futboll të vogël.

Të interesuarit mund të lajmërohen tek njëri nga organizatorët, Zylfi Zuka në tel: 044/312-592.

Paraqitja e ekipit kushton 15 euro.

Mjetet që do të mblidhen nga turneu, do të dedikohen për qëllime humanitare në fshat.

Pjesëmarrja sa më masive në këtë ngjarje do të thotë më shumë mbështetje për rastet në nevojë. 

Leave A Reply