Nana_e_qahilitPas një sëmundje të shkurtër, në moshën 75 vjeçare, të dielën në mëngjes, ka ndërruar jetë Lebibe Imeri (nëna e Avdyl, Qahil, Mifail e Halim Imerit).

Varrimi është caktuar për në orën 19:00, në Smirë, kur pritet të mbërrijnë familjarët  e saj nga Zvicra.

Ngushëllime familjes Imeri dhe të afërmve të së ndjerës.

Leave A Reply