Boksieri smiras me qëndrim në Gjenevë, Arbër (Riza) Ibishi, ka realizuar në Nyon, fitoren e radhës në duelin e gjashtë profesionist, në kategorinë e lehtë.

Ai përmes një postimi në statusin e tij në Facecook, ka falënderuar familjen, miqtë, kolegët nga Boxing Club Nyon dhe të gjithë personat që i kanë dhënë forcë për ta mposhtur, siç ka thënë, një kundërshtar solid.

Leave A Reply