Njoftim: Ka ndërruar jetë Sadije Jetishi

1

Pas një sëmundje të shkurtër, ka ndërruar jetë në moshën 75 vjeçare Sadije Jetishi (bashkëshortja e Bedri Jetishit).

Varrimi do të bëhet të shtunën,  më 2 nëntor 2019, nga ora 12:00, në Smirë.

Ngushëllime familjes Jetishi dhe të afërmve të ndjerës!

Shpërndaje

1 Koment

  1. Ne emrin tim dhe familjes time ju shpreh ngushëllimet mete sinqerta per ndamjen nga jeta te Ndjeres Sadie ….
    Dhasht Zoti Arton ta perballoni kete dhimbje per Nanen ….me beso edhe neve shumë nau dhimtë se siqdohere e para ishte qe ku ardheshim ne pushime na pritke ne oborr

Shkruani komoment

© Të gjitha të drejtat e rezervuara